RSS-feed bekijken

kayleigh

Hulp bij mijn Meesterstuk, Wat doet 4 a 5 dagen opvang per week met een baby en/of ouder

Dit artikel waarderen
Hooi allemaal,

Ik ben in het begin fase van het maken van mijn meesterstuk voor de opleiding SAW kinderopvang.
Mijn vraagstelling staat nog al wankel maar ik wil het houden over de invloeden voor een baby die 4 a 5 dagen per week naar de Kinderopvang gaat. Wat doet het met de ontwikkeling van een baby/kind?

Vaak zijn de reacties,, ik vind het zielig.
Maar de vraag is., Waarom? Wat doet het met de ontwikkeling van het kind, en wat kan een leidster doen om eventuele ''schade'' te beperken. OF het antwoord is dat het niets uit maakt voor de baby...

Daarbij ben ik heel erg benieuwd wat het met ouders doet wanneer hun kind 4 of 5 dagen per week naar de opvang moet. Vooral bij baby's.

Dus ik hoop dat jullie allemaal je mening willen plaatsten en mij daarbij toestemming geven om deze meningen ergens in mijn verslag te melden.

Als iemand toevallig, boeken, een site of dergelijk weet over dit onderwerp is hulp van harte welkom

Met vriendelijke groet,

Kayleigh, studente

"Hulp bij mijn Meesterstuk, Wat doet 4 a 5 dagen opvang per week met een baby en/of ouder" naar Tweet this versturen "Hulp bij mijn Meesterstuk, Wat doet 4 a 5 dagen opvang per week met een baby en/of ouder" naar Google Bookmarks versturen "Hulp bij mijn Meesterstuk, Wat doet 4 a 5 dagen opvang per week met een baby en/of ouder" naar NUjij versturen "Hulp bij mijn Meesterstuk, Wat doet 4 a 5 dagen opvang per week met een baby en/of ouder" naar Ekudos versturen

Labels: Geen Labels bewerken
Categories
Zonder categorie

Reacties

  1. Petra M. -
    Petra M.'s schermafbeelding
    Hoi Kayleigh,

    Mijn kinderen zijn allemaal 4 dagen naar de opvang geweest toen ze klein waren. Mijn omgeving vond dat vreselijk en zielig, maar ik zag dat ze daar enorm veel aan hadden!
    Ze zaten in verticale groepen, dus met kinderen van verschillende leeftijden van 0 tot 4 jaar. En mijn oudste zat als baby al met grote ogen te kijken naar de grotere kinderen. Wat die allemaal deden, daar had hij ook wel zin in!
    Bovendien krijgen ze op zo'n kdv veel verschillende activiteiten aangeboden waar ik thuis niet de tijd, de middelen en het geduld voor heb (bijvoorbeeld vingerverven ofzo). Zij konden en kunnen mijn kinderen veel meer bieden dan ik ze kan bieden op een dag dat ze met mij thuis zijn!
    Bovendien vond ik het voor de oudste toen die nog geen broertjes had leuk dat hij ook bij andere kinderen zijn tijd kon doorbrengen. En niet alleen tussen volwassenen zat de hele tijd.
    Dus ik denk dat ze er echt geen schade van hebben ondervonden. Hopelijk kun je dit ook wetenschappelijk onderbouwen met literatuur enzo, want dit is natuurlijk maar 1 verhaal uit de praktijk. Succes met je meesterstuk!

Trackback-signaleringen

Totaal aantal trackback-signaleringen 0